Locked History Actions

Network Congestion

Network Congestion - tinklo susigrūdimas

Apsikeitime duomenimis ir queueing teorijoje, tinklo susigrūdimas įvyksta, kai sąsaja ar mazgas neša tiek daug duomenų, kas jo paslaugos kokybė blogėja. Tipiški padariniai apima queueing užlaikymą, paketo praradimą ar naujų ryšių theblocking. Šitų paskutinių dviejų pasekmė yra, kad augantis pasiūlytos naštos padidėjimas vadovauja ar tiktai į mažą padidėjimą tinklo pralaidumo, ar į tikrą tinklo pralaidumo sumažėjimą.

Tinklo protokolai, kurie naudoja agresyvų perdavimą iš naujo, kad išmokėtų kompensaciją paketo praradimui yra linkę sulaikyti sistemas būsenoje tinklo susigrūdimo net po to, kai pradinė našta buvo sumažinta lig lygmens, kuris nebūtų normaliai kėlęs tinklo susigrūdimo. Tokiu būdu, tinklai naudodami šituos protokolus gali parodyti dvi stabiliąją būseną po tuo pačiu naštos lygmeniu. Stabilioji būsena su žemu pralaidumu yra žinoma kaip susigrūdimo žlugimas.

Šiuolaikiniai tinklai naudoja susigrūdimo kontrolę ir tinklo susigrūdimo vengimo techniką, kad pabandytų išvengti susigrūdimo. Jie apima: eksponentinis backoff protokoluose toks kaip 802.11's CSMA/CA ir originalus Ethernet, lango sumažėjimas TCP, ir mugė queueing prietaisuose tokiuose kaip internetinio ryšio paskirstytojai. Kitas metodas, kad išvengtų tinklo susigrūdimo neigiamų efektų įgyvendinant prioriteto planus, kad kai kurie paketai būtų perduoti su aukštesniu prioritetu negu kiti. Prioriteto planai nesprendžia tinklo susigrūdimo patys savarankiškai, bet jie padeda palengvinti padarinius susigrūdimo kai kurioms paslaugoms. Pavydzžiui 802.1p. Trečias metodas, kad išvengtų tinklo susigrūdimo yra aiškus paskyrimas tinklo išteklių į specifinius srautus. Vienas to pavyzdys yra naudojimas Perdavimo Galimybių Be argumentuotų tvirtinimų (CFTXOPs) theITU-T G.hn standartas, kuris aprūpina didelį greitį (iki 1 Gbit/s) Vietiniu rajono jungimu į sistemą per egzistuojančius naminius laidus (aukštos įtampos linijos, telefono linijos ir koaksialūs kabeliai).

Susigrūdimo vengimas gali taip pat efektyviai būti pasiektas, mažindamas kiekį eismo, tekančio į jūsų tinklą. Kai paraiška prašo didelę rinkmeną, grafinę ar tinklalapis, ji paprastai reklamuoja "langą" tarp 32 kb ir 64 kb. Tai yra serverio priežastis, siunčiant pilną duomenų langą (manantis, kad rinkmena yra didesnė negu langas). Kai jūs turite daug paraiškų, tuo pačiu laiku prašydamas duomenų perkėlimą, šie duomenys kuria susigrūdimo punktą jūsų prieš srovę tiekėjas, užliedami eilę daug greičiau, negu tai gali būti ištuštinama. Vartojant prietaisą, kad sumažintų lango skelbimą, tolimi serveriai nusiųs mažiau duomenų, tokiu būdu mažindami susigrūdimą ir leisdami eismą tekėti laisviau.